У Фастові облаштують платні автостоянки

Интернет реклама УБС

Якщо міська рада погодиться зі змінами до статуту КП “Фастівський міський ринок”, це комунальне підприємство займатиметься не лише ринково-ярмарковими справами, а ще й облаштуванням і обслуговуванням платних місць для паркувань автотранспорту. Зо два місяці тому виконуючий обов’язки директора “Фастівськогой міського ринку” Анатолій Старушенко отримав відповідне доручення від міського голови Михайла Нетяжука, а на одній із попередніх ­апаратних нарад у міськвиконкомі доповів і про напрацьовані зміни до статуту, і про те, де є реальна можливість розташувати платні автостоянки.

Таких місць визначено чотири. На вулиці Шевченка (Привокзальна площа) під паркування можна відвести 588 квадратних метрів, на вулиці Зигмунда Козара (від перехрестя з вулицею Небесної Сотні до магазину “Фокстрот”) – 670, на вулиці Небесної Сотні (навпроти магазину “Килими”) – 200, на вулиці Андрія Саєнка – 375 квадратних метрів.

Розпочати облаштування паркувань Анатолій Старушенко пропонує із ­Привокзалки і майданчика біля “Фокстроту”. Але для того, щоб розпочати ­роботу, необхідні не тільки зміни до статуту підприємства, а й гроші. Бо згідно із Правилами паркувань транспортних засобів, затверджених постановою ­Кабміну, відведені майданчики для платного паркування обов’язково повинні бути обладнані паркувальними автоматами із розрахунку не менш як один на двадцять місць, а коштує один такий автомат, за словами Анатолія Стару­шенка, близько п’ятдесяти тисяч гривень. Окрім того, оскільки автомати мають бути під’єднані до електромережі, слід виготовити ще й проекти.

Втім, великих проблем стосовно цього виникнути не повинно. Як і проблем фінансових. Міський голова, відзначивши, що з приходом нового керівника комунального ринку доходи підприємства суттєво зросли, доручив Анатолію Старушенку вже зараз зайнятися розробкою проектної документації і пошуком обладнання. А також наголосив, що основною метою облаштування платних паркувань є не стільки пошук додаткових джерел надходжень до міського бюджету, скільки впорядкування стоянок автомобілів, яке зараз є хаотичним.

Людмила Урлапова

http://peremoga-fastiv.com.ua

Рубрика: 
Поділитися: 

Останні коментарі