Fastiv.TV

Интернет реклама УБС

Fastiv.TV телеканал хороших новин. Культурні події, спортивні досягнення і просто добрі справи фастівчан – ми завжди тримаємо руку на пульсі життя нашого міста. Наша мета – показати жителям Фастова і всієї України, що світ не без добрих людей.

Тижневі підсумки новин від FASTIV.TV 22.05.2016

Embedded thumbnail for Тижневі підсумки новин від FASTIV.TV 22.05.2016

Підсумковий випуск новин. Благодійний фонд "Сварог" відкрив кабінет для дітей-інвалідів. Стихійна торгівля - нові проблеми. Центр розвитку дітей "Школярик". Обдарованих дітей міста нагородили в МПК, День Європи та День музею - все це та багато іншого у новому випуску новин.

 

Тижневі підсумки новин від FASTIV.TV 24.04.2016

Embedded thumbnail for Тижневі підсумки новин від FASTIV.TV 24.04.2016

На які зміни чекають фастівчани, "Рідні депутати" та їх мрії, чи існує загроза ртутного отруєння для містян, яку експозицію учні ЗОШ №5 представили в Фастівському Краєзнавчому Музеї, та ексклюзивний репортаж  з Першого Конкурсу Виконавців Естрадної Пісні Фастівщини - "НОВІ ІМЕНА"!!! Дивіться у свіжому випуску новин від FASTIV.TV!!

Тижневі підсумки новин від FASTIV.TV 17.04.2016

Embedded thumbnail for Тижневі підсумки новин від FASTIV.TV 17.04.2016

Рубрика "Рідний депутат". У Фастові відкривається музей в пам'ять про чорнобильську трагедію. Акція протесту мешканців села М.Снітинка. Все це та багато іншого у свіжому випуску підсумкових новин.

"Кілометри Добра" стартували у Фастові!

Embedded thumbnail for "Кілометри Добра" стартували у Фастові!

FASTIV.TV спільно з каналом ICTV на чолі з ведучими Тетяною Чіпко та Анною Ахавою Тесленко організували благодійний марафон "Кілометри добра" у Фастові. Фастівчани зібрали 1770 гривень на підтримку "мобільних клінік", одна з них згодом завітає у наше місто. Сюжет про благодійну акцію сьогодні вийшов в ефір каналу ICTV у програмі "Ранок у великому місті". Тому усі фастівчану можуть побачити, як небайдужі долали "Кілометри добра" .

Тижневі підсумки новин від FASTIV.TV 27.03.2016

Embedded thumbnail for Тижневі підсумки новин від FASTIV.TV 27.03.2016

Найсвіжіші новини від FASTIV.TV. Думка фастівчан щодо торгівлі на Привокзальній площі. Перший чемпіонат Київської області з багатоповторного жиму. Благодійний марафон "Кілометри добра". Новини від пенсійного фонду. Особиста першість міста з шахів та шашок. Все це та багато іншого у новому випуску новин.

Сторінки

Останні коментарі