Газета «Перемога»

Интернет реклама УБС

У Фастові облаштують платні автостоянки

Якщо міська рада погодиться зі змінами до статуту КП “Фастівський міський ринок”, це комунальне підприємство займатиметься не лише ринково-ярмарковими справами, а ще й облаштуванням і обслуговуванням платних місць для паркувань автотранспорту.

Газета "Перемога" : Не тільки для тих, хто їздить, а й для тих, хто ходить

Цього року у Фастові ремонтують і дороги, і тротуари. На одному навіть буде покладено плитку. Три мільйони гривень передбачено у цього­річному міському бюджеті для ремонту фастів­ських доріг. Мільйон буде використано на ­ре­монт ямковий. Хоч як не критикують латання ям, а все ж до такого способу доводиться вдаватися щороку, бо можливості відразу нормально відремонтувати всі вулиці ще ніколи у нас не було: коштів у бюджеті завжди недостатньо, а ями на дорогах множаться ледь не у геометричній прогресії.

Газета "Перемога" : Свято біля костелу

Чудове, неймовірно веселе дитяче свято, приурочене до Дня захисту дітей, відбулося минулої суботи біля Дому святого Мартіна де Поррес . Головним організатором заходу виступила римо-католицька Церква “Парафія Воз­движення Святого Хреста”, а концертну програму підготували колективи міського Палацу культури, дитячої музичної школи та НВК “Ліцей інформаційних технологій – СЗШ І-ІІІ ст. №9”.

Газета "Перемога" : У кота, який подряпав фастівчанку, виявлено сказ

Це сталося на Кадлубиці. Приблудний кіт зненацька накинувся на жінку, яка поралася на городі , й подряпав її. Наступного вечора кіт загинув. Як кажуть ветери­нари, “з нервовими явищами, ­поси­ле­ним слиновиділенням та агресією”. Це дуже тривожні ­симптоми, які з дуже високим ­ступенем вірогідності можуть вказувати на те, що тварина хвора на сказ.

Газета "Перемога" : Знову про туберкульоз

Йшлося на недавньому засіданні міської постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Тема засідання – цілком прогнозована. Після того, як взимку в одного із педагогів НВК “Ліцей інформаційних технологій – СЗОШ І-ІІІ ст. №9” було діагностовано відкриту форму туберкульозу, ця тема й має бути на постійному контролі.

Олександр БІЛЕЦЬКИЙ: “Налаштований на конструктив і взаєморозуміння”

Всього тиждень як новопризначений голова Фастівської райдержадміністрації Олександр ­Білецький працює на цій посаді, що була вакантною сім місяців. Оскільки під час його представлення 6 травня губернатором Максимом Мельничуком адміністративно-громадському активу району не було оприлюднено ­жодних відомостей про нового керівника району, журналісти “Перемоги” звернулися безпосередньо до нього із запитаннями, відповіді на які можуть бути цікавими читачам.

Газета "Перемога" : Їхні імена невідомі, але подвиг їхній – безсмертний

У Фастівці, завдячуючи пошуковцям та небайдужим людям, відтепер ­з’явилось нове святе місце – солдатська могила, в якій покояться останки­ більш як двадцяти воїнів, які у 1943 році звільняли село від фашист­ських окупантів. Їх перепоховання відбулося у День Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, 9 травня.

Газета "Перемога" :30 гектарів для атовців. Ще не факт, але надія є

Понад чотириста фастівських учасників антитерористичної операції мають право на отримання ­земельних ділянок. Для того, щоб реалізувати це їхнє право, потрібно більше п’ятдесяти гектарів, а, як засвідчила проведена у Фастові “земельна інвентаризація”, вільних ділянок у місті не так вже й багато.

Газета "Перемога" : Треба шукати інший шлях

Люди перекрили центральну вулицю села для великогабаритного транспорту, який возить продукцію із Кощіївського гранітного кар’єру і руйнує не лише дорогу, а і їхні домівки

Газета "Перемога" : Камінь спотикання

Оскільки засновником комунальних підприємств є міська рада, то саме вона й має за­тверд­жувати їхніх керівників – шляхом відкритого поіменного голосування, більшістю голосів від загального складу ради. На такому підході до кадрових питань наполягає депутат Ігор Кириченко (ВО “Батьківщина”)

Сторінки

Останні коментарі