Економіка

Интернет реклама УБС

Делегат німецької економіки в Україні відвідав Фастів

Днями міський голова Фастова Михайло Нетяжук провів робочу зустріч з Делегатом німецької економіки в Україні Александером Маркусом. Сторони обговорили можливу співпрацю між місцевими підприємствами та німецьким бізнесом. 

Fastiv.TV: Що означає для українців пенсійна реформа?

Embedded thumbnail for Fastiv.TV: Що означає для українців пенсійна реформа?

До будь-яких нововведень наш народ звик ставитися з недовірою, адже люди впевнені: можновладці спершу подумають про себе і лише потім – про них. Однак чи стосується це твердження пенсійної реформи? Як вона відобразиться на житті пересічного громадянина?

Стежте за своєю зарплатою та пенсією через Інтернет

Щоб дізнатися, що відбувається з пенсійною справою, чи вчасно та в повному обсязі нараховують пенсію і належні доплати, чи проводиться індексація, або щоб вирішити якесь інше питання щодо пенсії, до останнього часу літній людині доводилося особисто відвідувати місцеве управління Пенсійного фонду України.

Міські новини (09.07.15)

Знову про воду. Тривале бездощів’я і спека знову загрожують нам перебоями у водопостачанні. Керівник “Фастівводоканалу” Іван Соломаха цього понеділка на апаратній нараді в міськвиконкомі говорив про те, що мешканці приватного сектору використовують для поливу своїх городів багато води, а її у водоканалівських свердловинах – обмаль.

Нове Місто: Збір підписів проти директора водоканалу Соломахи І.В.

Embedded thumbnail for Нове Місто: Збір підписів проти директора водоканалу Соломахи І.В.

Збір підписів за звільнення з посади директора КП “Фастівводоканал” Соломахи І.В. Ініціатор акції ГО “САМОПОМІЧ” м.Фастів.

Фастівські дороги ремонтують. І ремонтуватимуть й надалі

У Фастові ремонтують дороги, тротуари, наносять дорожню розмітку. В одних місцях ремонт роблять частково (так званий ямковий ремонт), в інших – цілі клапті дороги ремонтують капітально. Також здійснюється підсипка і грейдерування вулиць.

Fastiv.TV: Фастівська міськрада не змогла обрати директора тепломережі

Embedded thumbnail for Fastiv.TV: Фастівська міськрада не змогла обрати директора тепломережі

Міська рада провела конкурс на заміщення посади директора тепломережі, однак так і не змогла визначитися з переможцем. Із самого початку все пішло не так: і конкурс виявився нелегітимним, і голова профкому тепломережі не змогла прийти, і один з претендентів свою кандидатуру зняв...

Fastiv.TV: Ринок у Фастові опинився під загрозою закриття

Embedded thumbnail for Fastiv.TV: Ринок у Фастові опинився під загрозою закриття

Продавці фастівського ринку вийшли на мітинг проти підвищення цін за оренду торгових точок. Чим це закінчилось та які наслідки матиме для пересічних фастівчан – дивіться у сюжеті.

Нове Місто: Як працює тепломережа. Треба все швидше продати

Embedded thumbnail for Нове Місто: Як працює тепломережа. Треба все швидше продати

Жителі міста проти занедбання об'єктів тепломережі! На один з таких об'єктів завітала наша знімальна група. Ось що з цього вийшло.

Фастівські пенсіонери знову можуть їздити безоплатно. Але не на всіх маршрутах

Від минулого тижня фастівські пенсіонери знову отримали можливість користуватися своїм правом на безоплатний проїзд у міському пасажирському автотранспорті, наданим цій категорії пільговиків Постановою Кабміну ще у 1993 році.

Сторінки

Останні коментарі