Культура

Интернет реклама УБС

Спектакль «Витівки ангелів» в Фастовском городском Дворце культуры

Спектакль «Витівки ангелів» в Фастове состоится 27 Ноября 2016 в 19:00. Веселая комедия положений, повествует о том, как муж и жена переселились в тела друг друга. В новом спектакле в главной мужской роли выступает Владимир Горянский, а главную женскую роль сыграет актриса Руслана Писанка.

Вистава «Давай займемося сексом» у Фастівському міському Палаці культури

25 жовтня о 19:00 у Фастівському міському Палаці культури вистава за п'єсою В. Красногорова «Давай займемося сексом». У ролях: Анатолій Гнатюк, Астрая, Людмила Смородіна, Анжеліка Савченко, Олег Савкін.

Телефони для довідок: (096) 752-75-42, 5-11-20

Газета "Перемога" : Свято біля костелу

Чудове, неймовірно веселе дитяче свято, приурочене до Дня захисту дітей, відбулося минулої суботи біля Дому святого Мартіна де Поррес . Головним організатором заходу виступила римо-католицька Церква “Парафія Воз­движення Святого Хреста”, а концертну програму підготували колективи міського Палацу культури, дитячої музичної школи та НВК “Ліцей інформаційних технологій – СЗШ І-ІІІ ст. №9”.

Місто пишається підростаючим поколінням

18 травня  в залі міського палацу культури міста Фастова відбулося щорічне традиційне свято обдарованих дітей "Талант, освіта, творчість", на якому вітали учнів загальноосвітніх шкіл та вихованців позашкільних закладів, які стали призерами обласних та Всеукраїнських інтелектуальних та творчих конкурсів.

Газета "Перемога" : Їхні імена невідомі, але подвиг їхній – безсмертний

У Фастівці, завдячуючи пошуковцям та небайдужим людям, відтепер ­з’явилось нове святе місце – солдатська могила, в якій покояться останки­ більш як двадцяти воїнів, які у 1943 році звільняли село від фашист­ських окупантів. Їх перепоховання відбулося у День Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, 9 травня.

У Фастові відкрили музей «Герої Чорнобиля»

22 квітня у Фастові 30-ї річниці з моменту аварії на ЧАЕС відбулося урочисте відкриття музею «Герої Чорнобиля». Церемонію відкриття відвідали посадові особи міськради, ліквідатори аварії на ЧАЕС, учні місцевих шкіл та небайдужі фастівчани.

Благодійна вистава «Зоряний хлопчик»

Embedded thumbnail for Благодійна вистава «Зоряний хлопчик»

12 грудня в міському палаці культури відбулася благодійна вистава київського театра "Арсенал -Паяц" «Зоряний хлопчик». Зібрані кошти спрямовані на розширення дитячого майданчика у сквері по вул. Соборній.(на розі по близу "ЕКО-маркету")

Fastiv.TV: Фастівська "фотосушка"

Embedded thumbnail for Fastiv.TV: Фастівська "фотосушка"

Кілька років тому студенти НТУУ "КПІ" започаткували у Києві фестиваль фотографій "Фотосушка". Він здобув шалену популярність серед молоді і нещодавно цей фестиваль пройшов у Фастові.

Сторінки

Останні коментарі