Політика

Интернет реклама УБС

Олександр БІЛЕЦЬКИЙ: “Налаштований на конструктив і взаєморозуміння”

Всього тиждень як новопризначений голова Фастівської райдержадміністрації Олександр ­Білецький працює на цій посаді, що була вакантною сім місяців. Оскільки під час його представлення 6 травня губернатором Максимом Мельничуком адміністративно-громадському активу району не було оприлюднено ­жодних відомостей про нового керівника району, журналісти “Перемоги” звернулися безпосередньо до нього із запитаннями, відповіді на які можуть бути цікавими читачам.

Газета "Перемога" : Камінь спотикання

Оскільки засновником комунальних підприємств є міська рада, то саме вона й має за­тверд­жувати їхніх керівників – шляхом відкритого поіменного голосування, більшістю голосів від загального складу ради. На такому підході до кадрових питань наполягає депутат Ігор Кириченко (ВО “Батьківщина”)

З чого почати?

Кадрові питання, які поки що стали для новообраного депутатського корпусу першим каменем спотикання, врешті решт буде вирішено , всі робочі органи ради буде сформовано, і почнеться буденна робота для небуденної мети – покращення життя у нашому місті. Адже саме цього, маємо сподівання, прагли всі, хто йшов у владу. І саме цього чекають від депутатів фастівчани, які на виборах 25 жовтня віддали свій голос за гідних їхньої найбільшої довіри.

Fastiv.TV: Фастівчани покладають надії на нову владу

Embedded thumbnail for Fastiv.TV: Фастівчани покладають надії на нову владу

Пройшли іще одні вибори. Як завжди, були зафіксовані порушення, є незадоволені перебігом та підсумками. Однак це – у минулому. А чого чекати далі?

Fastiv.TV: Вибори у Фастові: Яковюк поскандалив на дільниці

Embedded thumbnail for Fastiv.TV: Вибори у Фастові: Яковюк поскандалив на дільниці

Вибори міської влади у Фастові тривають, власне, непорозуміння також продовжуються. Зокрема, на дільниці номер 321381 відомий у місті Геннадій Яковюк, кандидат на посаду мера, бурхливо висловив своє незадоволення організацією виборчого процесу.

Сторінки

Останні коментарі