Суспільство

Интернет реклама УБС

У Фастові облаштують платні автостоянки

Якщо міська рада погодиться зі змінами до статуту КП “Фастівський міський ринок”, це комунальне підприємство займатиметься не лише ринково-ярмарковими справами, а ще й облаштуванням і обслуговуванням платних місць для паркувань автотранспорту.

Газета "Перемога" : Не тільки для тих, хто їздить, а й для тих, хто ходить

Цього року у Фастові ремонтують і дороги, і тротуари. На одному навіть буде покладено плитку. Три мільйони гривень передбачено у цього­річному міському бюджеті для ремонту фастів­ських доріг. Мільйон буде використано на ­ре­монт ямковий. Хоч як не критикують латання ям, а все ж до такого способу доводиться вдаватися щороку, бо можливості відразу нормально відремонтувати всі вулиці ще ніколи у нас не було: коштів у бюджеті завжди недостатньо, а ями на дорогах множаться ледь не у геометричній прогресії.

Поліція розшукує злочиня !

21.06 0 13-30 в с.Півні Фастівського району невстановлена особа застосувавши фізичне насильство,погрожуючи ножем заволодів грошима та мобільним телефоном місцевоі жительки 1939 р.н.Прикмети злочинця:на вигляд 30-35 років,зріст 175см.,спортивноі тіло будови,волосся темне коротке із залисинами ,лице було прикрите жіночою хусткою світлого кольору.

Фастівською поліцією виявлено теплицю, в якій вирощували рослини коноплі

13.06.2016 працівниками сектору кримінальної поліції Фастівського ВП спільно з працівниками ГУНП в Київській області по вул. Залізничній м. Фастів на присадибній ділянці місцевого 47-річного жителя виявлено теплицю, в якій він посіяв та вирощував рослини коноплі в кількості 66 кущів. Вказані рослини вилучено.

Фастівчани у форматі «світового кафе» обговорили перспективи розвитку міста

У Фастові відбулася важлива подія – містяни разом із професіоналами, представниками інноваційного освітнього проекту «Сходи в майбутнє», медицини міста та громадськості окреслили план розвитку медичної галузі. Стратегічна сесія проходила в форматі «світового кафе», коли ідеї та думки акумулюються під час загального обговорення поставленої проблеми чи задачі.

Поліцією знайдено викрадений автомобіль

07.06.2016 року до чегової частини Фастівського відділення поліції звернувся житель с. Дорогинка про те, що цього ж дня в період часу з 18.00 до 20.00 невідома особа незаконно заволоділа його автомобілем марки "Деу Сенс", біжового кольору, що знаходився в дворі за місцем його проживання.

«Як у містечку Фастів створили частинку Європи» - репортаж каналу «1+1»

Embedded thumbnail for «Як у містечку Фастів створили частинку Європи» - репортаж каналу «1+1»

Як у містечку Фастів створили частинку Європи. Клумба, якісь неймовірні різноколірні дерева. Європейське кафе на першому поверсі три-поверхової будівлі. Там же ж театральна зала із сучасною апаратурою, куди привозять свіжі київські постановки і найкраще українське кіно.

Сторінки

Останні коментарі