Фастів

Интернет реклама УБС

У Фастові вивчали досвід європейських країн з методології LEAPs

Днями в місті Фастів в рамках співпраці з проектом LEAPs в Україні та реалізації проекту «Місцеві плани дій в галузі довкілля та енергетики задля сталого розвитку, енергетичної диверсифікації та громадянської активності громад України» відбувся тренінг з методології  LEAPs.

Газета "Перемога": А фастівчани і Святого Миколая шанують, й за Діда Мороза горою стоятимуть

А цікаво, чи є на землі більш заполітизована нація, ніж ­укра­їнці? Ні, ну це ж треба було додуматися до такого, щоб у той час , коли новорічні настрої вже опанували щирими і ­віруючими у дива нашими співвітчизниками, внести отаке ­сум’яття у їхні чисті душі!

Центри військово-патріотичного виховання молоді в регіонах віднині співпрацюватимуть.

Embedded thumbnail for Центри військово-патріотичного виховання молоді в регіонах віднині співпрацюватимуть.

З метою консолідації зусиль у галузі патріотичного виховання молоді діючі клуби військово-патріотичного виховання Київщини, Полтавщини, Харківщини, Луганщини, Житомирщини, Тернопільщини і Херсонщини об’єднуються воєдино з метою реалізації спільних завдань по підготовці молоді до захисту України від військової агресії з боку інших держав і якісної реалізації державної стратегії, концепції і програми національно-патріотичного виховання в України та розгалуженню мережі військово-патріотичного руху.

У Фастові затримано чоловіка зі зброєю

3 грудня у ході профілактичного відпрацювання працівники карного розшуку Фастівського відділення поліції близько 19 години 30 хвилин зупинили автомобіль “Део Ланос”, яким керував 38-річний місцевий мешканець, і виявили в ньому два пістолети, дві балаклави, дерев’яну биту і номерні знаки з інших транспортних засобів.

Сторінки

Останні коментарі